ми надзвичайно раді, що ви залишились задоволені! сподіваємось на подальшу співпрацю
Заказывала коврик Avto-Gumm в багажник на мазду 3 с 2014г., качеством очень довольна, форма подошла идеально. Наличие было не точным, но всё оговорили, согласна была пождать, мне не к спеху. Заказ через пром оплату, доставка бесплатная. Компанию рекомендую
Юля, ми дуже раді, що ви залишились задоволені) що до нюансів з наявністю нам дуже прикро, але ми нагамаємось бути кращими для вас!))
Будемо раді вашим новим замовленням😉
Все супер, рекомендую
Дякуємо Вам за довіру до нашої компанії :) Якщо ще щось буде потрібно для вашого авто - будемо раді допомогти)
Всё отлично, рекомендую.
Антон, ми раді, що ви задоволені нашими послугами, і дворніками які придбали) Будемо раді подальшій співпраці ;)
все добре, рекомендую
Замовлення виконано швидко та якісно, хороший підхід до клієнта, дякую.
Едуард, дякуємо що скористалися нашими послугами і придбали коврик багажника для вашого авто!)
Коли буде знову потрібні - будемо раді допомогти ;)
швидка доставка, все вчасно! буду звертатися ще! дякую Вам!
Дуже сподобалось спілкування з менеджером. Без досвіду замовлень через пром у мене ніяк не виходило замовити потрібний товар. Завдяки підказкам менеджера все вийшло, хоча і з третього разу. Дякую йому за терпіння!
все хорошо, как и договаривались)
Зв'язались швидко, обговорили всі нюанси і вже маю товар. Гарно і якісно, дякую та рекомендую!;)
все добре, як обговорили