Хороший продавец,рекомендую!!!Все пришло так,как было в описании товара.
Ми раді що ви задоволені нашими ковриками в багажник для ваших авто)
Зв'язалися дуже швидко. Спілкувалися ввічливо і швидко все оформили. Але з відправкою вийшла затримка в зв'язку з погодними умовами. Єдине зауваження-в опису йшов подарунок ароматизатор, його не поклали. Проте доставка безкоштовна.
заказывала коврик резиновый в багажник, пришел вовремя, главное что нет запаха резины, рекомендую 👍
Дякуємо що скористались нащими послугами) Будемо раді бачити вас знову))
Надійний продавець.Рекомендую магазин.
Дякуємо за довіру) Будемо раді вас бачити знову
Замовляв поліки в салон до машини все ок,магазин рекомендую дуже відзивчиві люди,дякую
Очень довольна ковриками)) Качество на высоте)) Произошла какая-то накладка с доставкой: должная была быть бесплатная, а получилось платная, так продавец мне это написал и сразу же вернул мне деньги за доставку на карточку. Я очень довольна покупкой, спасибо Вам большое и за работу, и за сервис.
Дуже ввічливий та швидко відруагував на моє замовлення