нам прикро що так сталося((( намагаємось бути кращими))
Купил коврики avto gumm для vw golf 4. У меня авто vw bora седан. Подошли идеально!!! Я доволен покупкой!!! Лично в моей машине они совсем не скользят по войлоку. Совсем без запаха! Продавца рекомендую!!! Покупайте, и радуйтесь:)))!!!
Ми раді, що ви залишились задоволені ;)
Отримав, все добре