дуже погано чистять , є разводи ! форд ескейп оба дворника 650 , а завсім не 600/500 . той що 500 чистить пів скла !!! Товар не підходить до даної моделі авто !!!!підходить тільки кріпленням .
чудові двірники все підійшло 👍👍👍