Отримав, що замовляв. Двірники відповідають ціні. Доставка трішки затрималась, але то таке. Взагалі рекомендую і товар і магазин.
Підійшли на орган мцв. Рекомендую.
мені подарували цей пристрій, тому і зробив відмову
Покупка пройшла добре. Дякую. Продавця рекомендую.